English Studio - Angličtina Blansko

Učitelé

ALAN WINDSOR, B.A. – RSA Cert TEFL (Camb.) – Velká Británie

Majitel English Studia, kvalifikovaný učitel s mnohaletou praxí (mimo jiné i na Státní jazykové škole v Brně). Působí jako zkoušející u Cambridgeských zkoušek (KET, PET, FCE). Organizuje a navrhuje systém výuky, vytváří učební plány a schémata kurzů. Vyučuje také studenty Gymnázia Boskovice a připravuje je k úspěšnému složení maturitních zkoušek z angličtiny. Spolupracuje rovněž s Gymnáziem v Blansku. Kromě nadšených studentů angličtiny ho těší rodina, včelaření a ptačí zpěv.

ZBYNĚK POKORNÝ – Česká republika

Zbyněk poskytuje český pohled na výuku angličtiny a díky tomu, že pracoval pro firmu ABB, je v učení angličtiny jako ryba ve vodě ve světě obchodu a technologií. Ceníme si jeho individuálního a přátelského přístupu ke každému studentovi. Pro English Studio pracuje už pěknou řádku let. Vedle angličtiny se věnuje muzice – jako zpěvák v revivalu slavné irské kapely U2, a mezi jeho další srdeční záležitosti patří aikido a gymnastika.

PATRICIE WINDSOR Mgr. PhD. – Česká republika

Patricie studovala Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, učitelství pro střední školy. Od r. 1995 pracuje na Gymnáziu Blansko. Velmi se zajímá o metodologii výuky, což vysvětluje její nadšení pro metodologické kurzy (Mnohočetné inteligence a výuka hudební výchovy, Orff Institut Salzburg, Tvořivá metodologie ve výuce angličtiny, Pilgrims Canterbury, CLIL, IPC Exeter a další). Její životní filosofií je tvořivý přístup ke všemu, co dělá. V English Studiu se věnuje dětem.

Úvodní strana   

Příměstský tábor 2017   

O škole   

Učitelé   

Nabídka kurzů   

Přihláška   

Vstupní test   

Firemní kurzy   

Individuální výuka   

Dětské kurzy Super Minds   

Reference   

Zkoušky Cambridge   

Studijní pobyty v Anglii   

Překlady   

Kontakt   


„English Studio je lepší než škola, do které jsem chodila v Londýně.”
Marie S.2005–2017 © English Studio