English Studio - Angličtina Blansko

REFERENCE

V naší škole jsme pyšní na to, že jsme s úspěchem učili již stovky studentů. Zde je pár referencí od těch, kteří naše kurzy navštěvovali v nedávné době.


„Musím říct, že se mi celý školní rok líbil a naučila jsem se hodně věcí z anglické gramatiky a dalších oblastí angličtiny (např. mluvení, psaní nebo poslechu). Vaše hodiny jsou báječné, plné zábavných her, úkolů a cvičení, které nám pomáhají zdokonalit svoje jazykové schopnosti a znalosti.”
Dominika K.


„Jazykové kurzy v English Studiu mě přivedly až k úspěšnému složení zkoušky FCE. Za to vše patří dík kvalifikovaným a skvělým učitelům, které jsem v English Studiu poznala. Výuka nebyla jen suchopárným drilem gramatiky a procvičováním frází a nepravidelných sloves, ale živou prací s jazykem, kterou rodilí mluvčí skvěle doplňují informacemi týkajícími se života v anglicky mluvících zemích, hrami, poslechy, zkrátka tím vším, co dělá jazyk jazykem.”
Marie S.


„Naše firma vyzkoušela řadu jazykových škol, včetně pražských, ale žádná nebyla tak dobrá jako English Studio.”
Zdeněk Čermák


„Na English Studio Alana Windsora vzpomínám velmi ráda a kdybych zůstala v Blansku, určitě bych tam ve studiu pokračovala. Pedagogové jsou profesionální a umí dobře připravit na zkoušky. Vládne tam přátelská atmosféra a oceňovala jsem i občasné mimoškolní aktivity (bowling, bruslení apod.). Alan Windsor a jeho jazyková škola již k Blansku neodmyslitelně patří a studium právě na této škole všem doporučuji.”
Petra Herotová


„English Studio zajišťuje výuku anglického jazyka ve společnosti Synthon, s.r.o. Blansko k naší plné spokojenosti již téměř 15 let. Vzhledem k tomu, že jsme součástí nadnárodní společnosti Synthon, kde angličtina je základním komunikačním jazykem, potřebujeme skutečně dobrou jazykovou vybavenost zaměstnanců. Můžeme potvrdit, že kvalita výuky poskytovaná English Studiem vždy byla na velmi vysoké úrovni a výrazně přispěla k zásadnímu zlepšení znalostí a komunikačních schopností našich pracovníků. English Studio doporučujeme i dalším případným zájemcům o výuku a studium angličtiny.”
Jan Kos, Synthon


„Navštěvuji English Studio již mnoho let a jsem s jeho úrovní velice spokojen. S pomocí English Studia jsem si značně rozšířil svoje znalosti angličtiny a jsem schopen se domluvit jak v osobním styku, tak i na firemním jednání se zahraničními partnery.”
František Stříž

Úvodní strana   

Příměstský tábor 2017   

O škole   

Učitelé   

Nabídka kurzů   

Přihláška   

Vstupní test   

Firemní kurzy   

Individuální výuka   

Dětské kurzy Super Minds   

Reference   

Zkoušky Cambridge   

Studijní pobyty v Anglii   

Překlady   

Kontakt   


„English Studio je lepší než škola, do které jsem chodila v Londýně.”
Marie S.2005–2017 © English Studio